Velikonoce jsou za námi a já říkám. Díky bohu! Svátky v kombinaci se škaredým počasím přímo vybízely k průzkumu nových míst. Zvolili jsme několik méně probádaných industriálních objektů. A jak jsme dopadli?

Povedlo se nám vyfotit jedno pěkné grafity od JW Mind Strike v ruinexu (holka tentokrát byla oblečená, takže nikoho nedráždily pěkné kozičky, pevné bradavky, kulaté zadečky a podobně) a jedno přemalované grafity nahé holky. Sice tu na tom nejsme jako v některých amerických státech, kde musí mít na pláži plavky i kojenci. Pořád tu ale má s nahotou a sexualitou dost lidí vážný problém.

Naše další štace vedla do industriálů a pokračovala za zvuku alarmů a policejních sirén. Koho by napadlo, že o Velikonocích půjde půlka národa do fabrik krást měď? I když ten poslední romský páreček, ten tam šel asi souložit.

První zloděje jsem zahnala dupotem a vzteklým mumlání, který kokot to zase spustil…?

Další zloději pro změnu zahnali nás svícením baterek a rozhodným řevem: Kdo je tam?

Třetí zloděj si s námi pokecal a ukázal nám pár zajímavostí.

Čtvrtí zloději rozhoukali celou fabriku, to už jsme byli tak upachtění, že jsme vzali čáru. Zatímco všichni ale utíkali pryč ke dveřím, já utíkala po schodech nahoru – kouknout, zda není v budově zašitá laborka. Nebyla, bylo něco lepšího. Ale o tom zas jindy.

Sotva jsme přeskočili plot toho dne už třetího objektu, cítíme marjánku a slyšíme ty mladé, jak si potichounku špitají, že vlezou dovnitř.

Zanecháváme je jejich osudu. Právě jsem obdržela perk ,,Lady Alarm“, perk ,,Kazišuk“ ale nepotřebuju. Až půjdu příště do industriálu, velikonočnímu času se rozhodně vyhnu.

(V albu vidíte kotelnu, fotky jsou staršího data, ale i zde jsme to měli se zloději a alarmem, který zněl z funkční části objektu.)